Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Warszawa. Kolorowy i tramwajowy Dzień Kobiet

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
08-03-2025
Ostatnia modyfikacja:
06-03-2025
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. ZTM Warszawa

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Warszawa. Kolorowy i tramwajowy Dzień Kobiet
fot. Tramwaje Warszawskie
Wszystkie warszawianki już w najbliższą sobotę, 8 marca, będą mogły skorzystać z przejażdżki zabytkowymi tramwajami na specjalnych trasach. Linia K kursować będzie między Marymontem a Śródmieściem, a Muzykalny Tramwaj pojawi się na Mokotowie.

W podróż pełną kobiecego wdzięku Warszawskie Tramwaje zabiorą wszystkie pasażerki kultowym tramwajem 13N, który jest symbolem stolicy. Czerwony wagon będzie kursował na jednokierunkowej trasie z Żoliborza wokół Śródmieścia. W czasie podróży na pasażerki czekają drobne upominki rozdawane przez konduktora.

Odjazdy z Metra Marymont zostały zaplanowane o godz. 10:09, 11:39 oraz 13:09, a przejazd – oczywiście bezpłatny – zajmie (na całej trasie) niemal godzinę.

Szczegółowy rozkład jazdy linii K: METRO MARYMONT – ks. Popiełuszki – al. Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Marszałkowska – Nowowiejska – al. Jana Pawła II – ks. Popiełuszki – METRO MARYMONT.

Tramwaj na Dzień Kobiet to wspólna akcja Zarządu Transportu Miejskiego, Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej, Tramwajów Warszawskich i Radia Kolor.

Muzyczna podróż po Mokotowie

Z okazji Dnia Kobiet dzielnica Mokotów, wspólnie z Tramwajami Warszawskimi, przygotowała dla pań (panowie również mile widziani) niecodzienną atrakcję. W najbliższą sobotę ulicami dzielnicy pojedzie Muzykalny Tramwaj.
Przejazd tramwaju planowany jest w godz. 12:00-16:00. Pojazd wyruszy z Wyścigów, pojedzie ul. Puławską, Marszałkowską i Nowowiejską, później dojedzie do Al. Niepodległości i ruszy dalej ul. Rakowiecką, Wołoską, Marynarską, aż na Służewiec. W czasie podróży przewodnik-varsavianista opowie o ciekawych miejscach na Mokotowie – związanych nie tylko z kobietami. Nie zabraknie też kwiatów dla pań. O wyjątkową atmosferę przejazdu zadba grupa Bracia P. jej muzycy zagrają m.in. na pianinie, klarnecie, banjo i akordeonie, grupa ma w repertuarze takie szlagiery, jak m.in. „U cioci na imieninach”, „Beata z Albatrosa” czy „Umówiłem się z nią na dziewiątą”.

Godzinowy rozkład jest dostępny w mediach społecznościowych dzielnicy.
Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Tramwaje Warszawskie zamykają pętlę Banacha. Dlaczego?

Komunikacja

Są oferty na przebudowę torowiska na Marszałkowskiej

Komunikacja

Są oferty na przebudowę torowiska na Marszałkowskiej

inf. pras oprac. PP 31 stycznia 2025

Zobacz również:

Tramwaje Warszawskie zamykają pętlę Banacha. Dlaczego?

Komunikacja

Są oferty na przebudowę torowiska na Marszałkowskiej

Komunikacja

Są oferty na przebudowę torowiska na Marszałkowskiej

inf. pras oprac. PP 31 stycznia 2025

Kongresy
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5